Реалізуємо, та виконуємо заправку азотом, гідравлічних акумуляторів.

Гідравлічні акумулятори (пневмогідроаккумулятори) – прилади, основною функцією яких є акумуляція та віддача енергії в гідравлічних механізмах тоді, коли це необхідно. Маючи елементарні знання зі шкільного курсу фізики, можна пригадати, що рідини практично не стискаються, внаслідок чого  вважаються малоефективними для накопичення та подальшої віддачі енергії. Проте, у спільній роботі рідин та газоподібних речовин можна розробити механізм енергозбереження. Досягти поставленої мети допомагає саме використання газів, що мають значно вищі властивості до стискання. Вони  розділені  з рідкою речовиною гнучким або жорстким бар’єром.

Принцип дії гідравлічного акумулятора полягає в наступному: накопичення запасу енергії в акумуляторі відбувається під час його зарядки.

В свою чергу, зарядка гідравлічного акумулятора відбувається наступним чином. При зарядці гідравлічного акумулятора насос подає рідину в циліндр, піднімаючи плунжер  разом з вантажем вгору. При розрядці акумулятора плунжер, ковзаючи вниз, видавлює своєю вагою рідину з циліндра в гідравлічні преси.

Як правило, гідравлічний акумулятор живиться від декількох насосів, тому питання вибору системи змащення вимагає індивідуального підходу в кожній окремій ситуації.

%d0%b3%d1%96%d0%b4%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d1%96%d1%87%d0%bd%d1%96-%d0%b0%d0%ba%d1%83%d0%bc%d1%83%d0%bb%d1%8f%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b8

 

Гідроакумулятори працюють за допомогою енергії робочої рідини. Внаслідок стиснення та розширення газу вона акумулюється, що й призводить до роботи приладу. Проте, навіть такий, здавалося б, простий акумулятор не може працювати вічно.  Періодично усі вони потребують підзарядки. Гідравлічні акумулятори – не виняток. Для того, щоб вони знову могли працювати як нові, необхідно зарядити його спеціальним приладом.

до гідроакумул.