Гідравлічні розподільники Badestnost (Болгарія)

ТзОВ “Вігор Луцьк”пропонує для продажу Гідравлічні розподільники З ручним управлінням, електрогідравлічним, електромагнітним, секційні розподільники з ручним управлінням, ротаційні та різні комплектуючі: ( джойстики, троси для джойстиків, фіксація, плаваючий режим, подовжувач тиску та ін.)

Для ефективної роботи гідравлічної системи необхідний гідравлічний розподільник, що керує напрямком, пуском і зупинкою переміщуваної рідини. Це відбувається під дією зовнішнього впливу-сигналу.

Потоки робочої рідини змінюються під дією особливого запірно-регулюючого елемента, внаслідок чого змінюється напрямок руху виконавчих механізмів машини, змінюється і почерговість їх запущення в роботу і ін.

Гідравлічні розподільники для мобільної техніки поділяються на секційні та моноблочні конструкції. У секційних розподільниках кожна секція з’єднується з наступною шпильками. Між секціями обов’язково встановлюються ущільнювачі. Секційні гідророзподільники набули більш широкого поширення серед споживачів. Поєднання стандартних і спеціальних секцій дозволяють збирати різні конфігурації гідророзподільників для різноманітних машин і технічного устаткування.

Моноблочні гідророзподільники часто використовуються на однотипних машинах, що випускаються великими серіями. До них відносяться екскаватори, крани-маніпулятори, трактори. Моноблочні гідро розподільники – один суцільний корпус, де встановлено кілька робочих золотників (як правило, 1-6).

Зазвичай гідравлічні розподільники для мобільної техніки в своєму корпусі містять додаткові багатофункціональні пристрої:

– Запобіжний клапан у вхідній секції;

– Клапани утримання навантаження;

– Регулятор тиску та ін.

З ручним управлінням:

1 Розподільн. з ручним управл.

Секційні розподільники з ручним управлінням:

4 Секційні розподільн.

З електрогідравлічним управлінням:

2 електрогідравл. кправл.

Ротаційний розподільник:

5 Ротаційні розподільн.

Джойстики:

6 Джойстики

З електромагнітним управлінням:

3 електромагнітне управл.