Гідравлічне обладнання відрізняється своєю складністю, що вимагає дбайливого догляду і ставлення. Гідроустаткуванню необхідний персонал з високою кваліфікацією, правильні умови експлуатації, своєчасне техобслуговування і поточний ремонт гідравліки.

гідроциліндрОсновні типи гідроциліндрів по конструкції і принципу дії ремонт яких ми виконуємо: поршневі, плунжерні, односторонньої і двосторонньої дії, поворотні гідроциліндри.

Гідроциліндри які ми ремонтуємо використовуються для сільськогосподарської техніки, комунальних машин, кар’єрних екскаваторів та бульдозерів, лісозаготівельної техніки, кранів-маніпуляторів, машинобудівних і підйомно-транспортних механізмів, гідроциліндрів металобрухтових пресів і прес-ножиць, поворотних плугів, культиваторів, ґрунтообробних комплексів, металургійних ліній комплексів і заводів .

гідравлічний циліндр

Ремонт гідравлічного циліндра це складний технологічний процес, який складається з ряду етапів. Кожен етап дуже важливий і взаємопов’язаний один з одним. Від якісного і професійного підходу до кожного етапу, залежить якість ремонту гідроциліндра і надалі його технічні та експлуатаційні характеристики.До Гідравлічний циліндр

ремонт гідравлічних циліндрів (1)

Слід зауважити, що гідравлічний ремонт це специфічна і делікатна робота, яка повинна виконуватися майстрами з особливими технічними і професійними навичками, а часто і з великим досвідом. Не варто ставитися до цієї справи несерйозно, адже деякі з поломок, які можна усунути ще на ранній стадії, в майбутньому можуть спровокувати більш глобальне псування механізму, що спровокує необхідність покупки нового.

 

І справа тут не в бракованих деталях від виробника, як часто мотивують клієнти, а в тому, що найякісніші механізми також мають потребу в гарному догляді. Наскільки складна конструкція, настільки догляд буде дбайливий.

ремонт гідравлічних циліндрів (3)

ремонт гідравлічних циліндрів (2)

При ремонті гідроциліндрів ми проводимо наступний комплекс робіт:

  • приймання і дефектовка гідроциліндрів;
  • заміна гідравлічних ущільнень і манжет;
  • заміна вушок, вилок, поршнів, шарикопідшипників ;
  • заміна хромованого штока і хонінгованої труби (гільзи);
  • заміна підшипників.