ТзОВ “Вігор Луцьк” виготовляє рукава високого тиску на власній виробничій базі. Ми володіємо сучасним та надійним обладнанням. Завдяки цьому, ми гарантуємо нашим замовникам високу якість, надійність та оперативність.

Ми використовуємо  гідравлічні рукава, які вироблені на заводах компанії IMM Hydraulics SpA (Італія), яка займається проектуванням, виробництвом та дистрибуцією гідравлічних рукавів і фітингів на ряду з обладнанням для збірки і проведення випробувань.

Дані гідравлічні рукави випускаються під торговою маркою Hypress.

Hypress

Ми пропонуємо до реалізації рукава високого тиску не штуцерованні і штуцерованні.
Штуцерованні рукава, це рукава з запресованої кінцевою арматурою, які готові до експлуатації. Ці рукави виготовляються за Вашим кресленням чи специфікаціям , виходячи з Ваших потреб.
Ми маємо на складі всі види арматури (фітингів), які використовуються на сучасній імпортній та вітчизняній техніці і можемо виготовити будь-які рукава для гідравлічних систем.

ВИГОТОВЛЯЄМО  РВТ ДЛЯ НАСТУПНОЇ СПЕЦТЕХНІКИ:

– Екскаваторів , бульдозерів , гідромолотів , самоскидів ;
– Автокранів , автопідйомників , навантажувачів , маніпуляторів , бурильно- кранових установок;
– Лісовозів , автовозів , бетоновозів ( автобетонозмішувачів ) ;
– Комунальної техніки : сміттєвозів , снігоприбиральної та снігоочисної техніки;
– Машин для будівництва , ремонту й обслуговування доріг : автогрейдерів , асфальтоукладальників , катків , дорожніх фрез;

Ми виготовимо або відремонтуємо гідравлічні шланги для спецтехніки виробництва CAT , JCB , KOMATSU , KATO , HYUNDAI , CASE , LIEBHERR , VOLVO , HITACHI , ATLAS , БОРЕКС , АТЕК , ТВЕКС , ГАЗ , КАМАЗ , МАЗ.

РУКАВАДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ  ТЕХНІКИ

Також  виготовляємо гідравлічні рукави для комбайнів, трактороприцепної сільгосптехніки імпортного виробника:CASE, JOHNDEER, CLAAS, NEWHOLLAND, MASSEYFERGUSON, CHALLENGER, HOLMER,та іншої.

Так само  пропонуємо гідравлічні рукава для сільгосптехніки виробництва країн СНД та України: ДОН, НИВА, Єнісей, ПОЛІССЯ, ЛИДА, СЛАВУТИЧ, СКІФ, БЕЛАРУС, КИРОВЕЦ, ХТЗ.

Також виготовляємо: Тефлонові, Металорукава та Термопластичні рукава.

Тефлонові рукава призначені для гнучкого зв’зку агрегатів різних машин
і устаткування, що працюють в умовах високого рівня вібрацій, пульсацій тиску і гідроударів робочої рідини.

Металорукав (фланцевий, з арматурою, композитний) використовується у у всіх сферах  промисловості.

Термопластичні рукава в гідравліці використовуються в системі ліфтів, підйому кабіни автомобіля, автокранів, рятувального обладнання, та ін.