Хомут силовий з шарнірним болтом виготовляється з оцинкованої сталі

Призначений для ущільнення трубопроводів , до яких пред’являються високі технічні вимоги . Хомут забезпечує гранично високу стягуюче зусилля (витримує тиск до 30 атмосфер) . Посилений шарнір дозволяє піддавати хомут впливу високого крутного моменту без втрати міцності і герметичності. Може застосовуватися для з’єднання шлангів , посилених сталевим кордом. Широко використовується в машинобудівній , хімічній та промисловій галузях . Застосування сталей марок W2 і W4 ( кислотостійка ) значно розширює діапазон застосування хомута.

Діапазон діаметрів  від 17мм  до 252мм

ХОМУТ ЧЕРВ’ЯЧНИЙ

Відповідає хомут черв’ячний ГОСТам і європейським стандартам. Технічні характеристики та властивості даних виробів відрізняються точністю складання , надійністю , зносостійкістю , здатністю герметизації. Завдяки своєму складу ( присадці корозійностійких елементів) , для цих виробів характерна експлуатаційна довговічність. Хомут черв’ячний нержавіючий має високу функціональність , незамінний у таких областях , як харчові та хімічні виробництва , водо- і топлевопроводи , вентиляційні лінії , нафтопроводи .
Завдяки сучасним технологіям збірки , хомути черв’ячні підходять для багаторазового використання , оскільки мають міцний цельнокатаний корпус.

ХОМУТ В ЦІЛІСНОМУ КОРПУСІ

Хомут має черв’ячний замок в цільноштампованному корпусі з оцинкованої сталі ( W1) , що забезпечує стабільний зазор і міцне герметичне з’єднання . Цілісний корпус замку забезпечує великий граничний момент при затягуванні і рівномірний розподіл стискаючого зусилля по всьому периметру. Відмінною характеристикою цього хомута є висока вібростійкість . Суцільна  сталева стрічка виключає можливість пошкодження шланга черв’ячним механізмом. Хомут забезпечує один з найвищих моментів затяжки шланга.

Діапазон діаметрів : від 8 мм до 260 мм.

Хомут «метелик»

Хомут з ключем, він же хомут “метелик” або хомут з ручкою, випускається для використання в побуті там, де потрібно часто знімати і ставити хомут. Черв’ячний хомут, виготовлений з оцинкованої сталі (W1) згідно Європейському стандарту ISO 9001. Спеціальна конструкція хомута забезпечує щільне, герметичне з’єднання і зводить до мінімуму ризик пошкодження шланга. Спрощена конструкція затиску – «метелик» – дозволяє просто і швидко закріпити хомут.

Діапазон діаметрів: від 8 мм до 100 мм.